Mathcad Hesaplama

Etiketler :
"Günümüz mühendisleri Mathcad'i hesaplamalarını gerçekleştirmek, dokümanlamak ve diğer çalışma arkadaşları ile paylaşmak için kullanıyor. Mathcad'in benzersiz görsel ögeleri ve arabirimi; standart matematiksel notasyonları, metin ve grafikleri bir arada kullanarak Mathcad'i bilgi üretme, tekrar kullanılan hesaplamalar geliştirme ve mühendislik paylaşımlarında ideal bir yazılım haline getirir.

Günümüz mühendisleri Mathcad'i hesaplamalarını gerçekleştirmek, dokümanlamak ve diğer çalışma arkadaşları ile paylaşmak için kullanıyor. Mathcad'in benzersiz görsel ögeleri ve arabirimi; standart matematiksel notasyonları, metin ve grafikleri bir arada kullanarak Mathcad'i bilgi üretme, tekrar kullanılan hesaplamalar geliştirme ve mühendislik paylaşımlarında ideal bir yazılım haline getirir.
Ürün geliştirme ve mühendislik tasarım projelerinde Mathcad önemli verimlilik avantajları sunar. Diğer hesaplama araçları ve çizelgelere göre, Mathcad, kapsamlı matematik fonksiyonları ve dinamik, birimleri tanıyan hesaplamaları ile, mühendislik çalışmalarını eş zamanlı olarak hem tasarlar hem de dokümanını oluşturur.
Üniversite öğrencisinden profesöre, teknikerden mühendise kadar geniş bir kitleye hitap eden Mathcad, farklı iş kalemlerini bir arada toplayabileceğiniz benzersiz bir ortam sunmaktadır."

Programı indirmek ve incelemek için Tıklayınız. Programın student versiyonunu rahatlıkla kullanbilirsiniz. Kolay ve kullanışlı bir program pek çok isteğinizi yapabilecek düzeyde hazırlanmış güzel bir program...

0 yorum:

Popüler Yayınlar

Sosyal Paylaşım

Icon Icon Icon Icon

Lütfen yazılarımızla ilgili yorum yapmaktan çekinmeyin. Kırık linkleri ve hatalı içerikleri mutlaka bize ilgili sayfa altında yorum yaparak bildiriniz. Blog sayfalarımızda ilginizi çekebilecek diğer yazılar için blog arşivimizi kullanabilirsiniz.

Son Yorumlar

Yararlı Linkler