Sistematik Kelam Konu Özeti

Etiketler :
İlahiyat lisans Tamamlama 1. Sınıf 1.Dönem Ders Özetleri aşağıda yer alan derslerden ilitam kitaplarından yararlanarak özetleme yapılmıştır. Özetleme işleminde Ankara İlitam'ın uzaktan eğitim yayınları esas alınmıştır. öğrencilerimize faydalı olması amacıyla burada yayınlanmıştır. indirmek için tıklayınız...

2 yorum:

 1. sevda gazi19 Mayıs, 2014

  ben ankara ilitam 3. sınıftayım...sınavlar yaklaşıyor malum...zaman bulamıyorruz calışmaya sizin özetleri indirdim osmanlıca vardı benmi görmedim acaba..bundanda ziyade kitaplara bakmaya zamanım hele dersleri dinlemek hakgetire zaten...bu özetler calışşsam yeterli olurmu acaba..gecensene böyle calışıp gecen varmıdır..ama teşekkürler güzel bi calışma olmuş..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Osmanlıca özetlerimiz yoktur. Bunların yerine ebced ve transkripsiyon ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Diğer özetlerimizi kullanarak çalışmanız halinde epey bilgi sahibi olabilirsiniz.kitaplardan çalışmak da sizin tercihiniz.özet denilen yazılar öyle kısa özetler değildir.özetlerimiz sayesinde pek çok arkadasımız rahatlıkla yüksek notlar almayı başarmıştır. Özetler kitabın kelime kelime okunmuş ve çok kapsamlı bir özeti çıkarılmış bir çalışmadır.

   Sil

Popüler Yayınlar

Sosyal Paylaşım

Icon Icon Icon Icon

Lütfen yazılarımızla ilgili yorum yapmaktan çekinmeyin. Kırık linkleri ve hatalı içerikleri mutlaka bize ilgili sayfa altında yorum yaparak bildiriniz. Blog sayfalarımızda ilginizi çekebilecek diğer yazılar için blog arşivimizi kullanabilirsiniz.

Son Yorumlar

Yararlı Linkler