Yetiştirme ve Destekleme Kursu Planları

Etiketler :
MEB bünyesinde açılan yetiştirme ve destekleme kursları için 2014-2015 eğitim öğretim yılından itibaren geçerli olacak olan yönergede belirtilen esaslar çerçevesince açılan kurslarda da planlama  esastır. Bu nedenle haftasonu veya hafta içinde açılacak olan yetiştirme ve destekleme kurslarında plan yapmak ve kullanmak yasal bir gerekliliktir. Daha önceleri öğretmenlerimiz tarafından ayrı ayrı hazırlanan planlar artık MEB tarafından örnek olarak hazırlanmış ve öğretmenlerimizin istifadesine sunulmuştur.
http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/  adresinden MEB tarafından hazırlanmış  en güncel ünitelendirilmiş yıllık planlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu adreste kazanım testleri ve diğer kurs dokümanlarını da bulabilirsiniz.
Matematik derslerinde kullanılmak üzere tarafımızdan bir örnek ders planı aşağıdaki gibi çıkarılmış olup gerekli düzenlemelerini yaparak kurs planını düzenleyerek kendiniz için kullanabilirsiniz.
12. SINIF YILLIK PLANLARI

11. SINIF YILLIK PLANLARI

10. SINIF YILLIK PLANLARI

9. SINIF YILLIK PLANLARI

8. SINIF YILLIK PLANLARI

7. SINIF YILLIK PLANLARI

6. SINIF YILLIK PLANLARI

5. SINIF YILLIK PLANLARI
ÖRNEK MATEMATİK GEOMETRİ KURS PLANLARI Aşağıda yer alan Yetiştirme ve destekleme kursu ünitelendirilmiş YGS-LYS Okul Dersleri ve Sınavlara Hazırlık 12.Sınıf 11.Sınıf, 10.Sınıf ve 9.Sınıf matematik ve geometri planları tarafımızdan yukarıda ye alan linklerden seviyelere göre düzenlenerek örnek olarak hazırlanmıştır.

12.Sınıf Matematik YGS-LYS kurs planı indir.

11.Sınıf Matematik ve Geometri Kurs Planı indir

10.Sınıf Matematik Kurs Planı indir

9.sınıf Matematik Planı indir


http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/  adresinden MEB tarafından hazırlanmış  en güncel ünitelendirilmiş yıllık planlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu adreste kazanım testleri ve diğer kurs dokümanlarını da bulabilirsiniz.
MEB tarafından açılacak olan yetiştirme ve destekleme kurslarına başvurular internet ortamından kurs modülünden yapılmaktadır. https://e-kurs.eba.gov.tr/ adresini kullanarak öğretmen ve öğrencilerimizin ayrı ayrı kendi alanlarından başvurularını klavuzda belirtilen usül ve esaslar eşliğinde yapmaları gerekmektedir.  Açılacak kursların en güncel klavuzunu ve güncel duyuruları;
http://www.meb.gov.tr/http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/ , ve e-kurs.eba.gov.tr/ adreslerinden takip edebilirsiniz.

0 yorum:

Popüler Yayınlar

Son Yorumlar