Matematik Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planları

Etiketler :
MEB bünyesinde açılan yetiştirme ve destekle kursları için 2014-2015 eğitim öğretim yılından itibaren geçerli olacak olan yönergede belirtilen esaslar çerçevesince açılan kurslar için planlama da esastır. Bu nedenle kurs matematik derslerinde kullanılmak üzere örnek ders planı aşağıdaki gibi çıkarılmış olup gerekli düzenlemelerini yaparak kurs planını kullanabilirsiniz. 

Aşağıdaki indirme linklerinde problem var ise http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/ adresini kullanabilirsiniz.
http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/  adresinden MEB tarafından hazırlanmış  en güncel ünitelendirilmiş yıllık planlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu adreste kazanım testleri ve diğer kurs dokümanlarını da bulabilirsiniz.

ÖRNEK MATEMATİK GEOMETRİ KURS PLANLARI Aşağıda yer alan Yetiştirme ve destekleme kursu ünitelendirilmiş YGS-LYS Okul Dersleri ve Sınavlara Hazırlık 12.Sınıf 11.Sınıf, 10.Sınıf ve 9.Sınıf matematik ve geometri planları tarafımızdan yukarıda ye alan linklerden düzenlenerek örnek olarak hazırlanmıştır.

1.dönem 18 haftalık her hafta 2 saat 18*2=36 saat, ikinci dönem 12 haftalık her hafta 3 saat toplam 12*3=36 saatlik Güncellenmiş 2.Dönem Matematik Haftasonu yetiştirme kursu yıllık planı indirmek için tıklayınız. 


Diğer sınıflarımızdaki matematik dersi yetiştirme destekleme kursu yıllık planları örnekleri için her sınıf ve saate göre düzenlenmiş  9-10-11-12 sınıflar Matematik Haftasonu YGS ve LYS müfredatı yetiştirme kursu yıllık plan örneğini indirmek için tıklayınız.


0 yorum:

Popüler Yayınlar

Son Yorumlar