Uyarı

Sitemizde yer alan her türlü bilgi ve paylaşım öğrencilerimizin matematik derslerinde faydalanması amacıyla burada yer almaktadır. Sitemizde çoğunlukla matematik alanında paylaşımlar yapılmaktadır. Matematik konu özetlerimiz çeşitli kitaplardan derlenerek özenle hazırlanmaktadır. Matematik kavramları harici diğer yazılar çeşitli haber sitelerinden, gazete haberlerinden aktarılmaktadır. Diğer sitelerden aktarılan bu tip haber ve yazıların içeriği hakkında sitemizin sorumluluğu yoktur. Sitemizde yer alan matematik ve diğer konularla ilgili yazı ve paylaşımlar kaynak belirtilerek, öğrencilerimizin yararlanması amacıyla konulmuştur. Herhangi bir ticari menfaat kesinlikle söz konusu değildir. Sitemizden yararlananların da bunu dikkate almaları ve paylaşımları başka amaçlarla kullanmamasını dileriz.Sitemizde gayri ahlaki hukuka aykırı hiçbir belge kesinlikle paylaşılamaz. Yine de sizin açınızdan rahatsızlık verici yazı ve paylaşımlar veya telif hakkı ihlali gibi durumlar varsa bunu bize mutlaka bildiriniz.

Web Sitemiz kesinlikle Hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. , sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri  kpancar@yahoo.com e-posta adresinden bize ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılıp tarafımızdan okunan talep ve şikâyetler incelendikten sonra gereği yapılacak ve ilgili paylaşım kalıcı olarak kaldırılacaktır.

Sitemize girenlerin büyük çoğunluğu bilgiye ulaşmak isteyen öğrencilerden oluşmaktadır. Genel itibarla mobil üzerinden sitemizin kullanımında büyük artış vardır. Ders çalışma esnasında küçük bir ayrıntıyı kaçıran öğrencilerimiz, internet ortamında küçük bir araştırma ile sitemize mobil üzerinden ulaşmakta ve genellikle de aradıkları kavramlar konusunda net bilgiler edinmektedirler. Sanal dünyanın gelişmesi ile birlikte kitaplara ulaşmanın daha zor olduğu bir dönemde bu şekilde bir çalışmanın içerisinde bulunmaktan memnuniyet duyuyorum. Gece gündüz demeden 24 saat içerisinde sitenin bilgileri kullanımda olması sebebiyle esasında bütün kitaplarda rahatlıkla bulunabilecek mevcut bilgilerin tarafımızdan derlenip daha kolay anlaşılabilir hale getirilmesi ile öğrencilerimizin hızlı ulaşımına imkan sağladığı için bu blog, bizleri bir nebze olsun mutlu etmektedir. Sitemizin daha çok gelişmesi için bizlere elinizden geldiğince destek olmanızı arzu ediyoruz. Unutmayın ki bilgi paylaşıldıkça değer kazanır. Tarafımıza hayırla dua etmeniz bizlere kazanç olarak yetecektir. Zira Allah’ın elçisi Sevgili Peygamberimiz (sav), Ey insanlar! Kişi öldüğü zaman onun hayırlı taraflarını anınız. ((Nesai, 1936), Deylemi) şeklinde buyurmuştur. Son söz olarak; her türlü eleştirilerinizi ve güzel temennilerinizi en kısa yoldan yazı altlarında yorum olarak veya ayrıca e-posta ile tarafımıza bildirmeniz  bize mutluluk verecektir. Saygılarımızla...
Sitenin içerikleri kaynak gösterilerek kullanıma açıktır.Sitemizde yer alan her türlü bilgi ve paylaşım öğrencilerimizin matematik derslerinde faydalanması amacıyla burada yer almaktadır.Herhangi bir ticari menfaat kesinlikle söz konusu değildir.Telif hakkı olduğunu düşündüğünüz içerikleri lütfen bildiriniz. Sayfamızda yer alan haber kaynaklarında yayınlanan haber ve yorumlardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemizde; içeriğin zenginleştirilmesi, reklam, sosyal medya ve trafik bilgileri analizi için (COOKiES) çerezler kullanılmaktadır. Bu Web sitesi içeriği en iyi 1366*768 ekran çözünürlüğünde görüntülenebilir.

Popüler Yayınlar

Son Yorumlar