Hakkımda > Kadir Pancar

Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesinden 2006 yılında mezun oldum. Mezuniyet sonrası bir müddet Antalya-Alanya Uğur Dersanesinde çalıştım. Daha sonra MEB'e atanarak devlet liselerinde matematik öğretmenliği görevime başladım.
Öğrencilere bir vazife bilinci gereği, Matematiği sevdirmeye uğraşıyor ve bir nebze olsun bu ilim dalından bir şeyler öğrenmelerine vesile olmaya çabalıyorum. Bir yandan öğretmenlik yaparken diğer yandan talebelik kavramını da unutmadan, özel bir ilgi alanı olarak başladığım Ankara İlahiyat fakültesinden 2014 yılında mezun oldum. Bu şekilde başlayıp devam eden eğitim/öğretim ve meslek hayatımda matematik-ilahiyat alanında çalışmalarımı Allah'ın inayetiyle sürdürüyorum.

Bu blog sayfasını, öğrenme meraklılarına faydalı olması amacıyla, matematik ve ilahiyat  alanlarında doğru bilgilere ulaşılabilmesi için  oluşturdum. Sürekli güncellemeyle her zaman faydalı olmaya çalıştığım bu sanal dünyada bizleri yalnız bırakmayınız. Hatalarımızı ve noksanlıklarımızı mutlaka bildirmenizi isterim. Selam ve Dua ile...
Kadir PANCAR
http://muallims.blogspot.com.tr/

Popüler Yayınlar

Son Yorumlar